Blog youtuberky Madkyo

Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code
Lifestyle

10 lifehacků, které opravdu fungují

Lifehack - označení pro způsob, jak si nějakým způsobem lze ulehčit každodenní život. Tohle téma mě opravdu hrozně moc baví a ráda si lifehacky zkouším na vlastní kůži. 

 Na toto téma 100% vyjde i video, takže až bude, tak je pro líné čtenáře nasdílím sem na blog. :D V každém případě jsou to většinou úplně jednoduché věci, o kterých by nás často ani nenapadlo, že se dají využít i jinak. Nevěřili byste, kolik věcí se dá udělat z obyčejné ruličky od prázdného toaletního papíru. :D No nic, tady je první várka lifehacků. Pokud máte na srdci nějaký i vy, nezapomeňte se o něj podělit. :)

1) Nařezej mraženou pizzu ještě před ohřátím v troubě / mikrovlnce. Zbavíš se tak toho neskutečnýho bordelu, kdy roztáháváš protlak po celý pizze. Krom toho, pizza se lépe prohřeje :).

2) Nemáš pětikorunu do nákupního vozíku? Pokud máš klíč s kulatou hlavou, použij klíč místo mince (y).

3) Je ti cítit z pusy po česnekovém jídle? Sněz jablko. Také jsem četla něco o žvýkání citronové kůry, ale to nemám úplně ozkoušené.

4) Ačkoli to zní neuvěřitelně, citronová voda není kyselá, ale zásaditá. Pitím citronové vody se tělo zbavuje toxinů a často jsou zásadité věci považovány za nejlepší prevenci rakoviny. Pijte vodu s citronem :).

5) A u kyseláčka zůstaneme. Máte rádi čaj s citronem? Nemíchejte ho kovovou lžičkou a nedávejte si citron do horkého čaje, mícháním ztratí všechen vitamin C. Nakapejte si ho do vlažného čaje, který se už dá pít.

6) Potřebujete se uklidnit? Nadechujte se po dobu 4 sekund. Poté zadržte dech na 6 sekund. Pak vydechujte po dobu 8 sekund a zadržte dech na 2 sekundy. Opakujte. Je několik typů dýchání (přejaté hlavně z východních kultur), které prokazatelně člověku pomáhají. Dokonce jsem také četla o tom, že tajemství dlouhověkosti je kromě stravování právě i v uvědomělém dýchání.

7) Nevíte, jestli je už vejce uvařené? Roztočte ho. Pokud se bude točit pomalu, není ještě uvařené.

8) Chete zjistit, jestli je vejce ještě čerstvé? Dejte ho do sklenice vody. Pokud bude plavat, není čerstvé, pokud se potopí, je v pořádku.

9) Nemůžete dostat z hlavy nějakou písničku a je to už fakt neskutečně otravné? Jděte na http://unhearit.com/ - Přehraje vám jinou písničku, která vytlačí tu původní. Má to jednu nevýhodu. Poté nedostanete z hlavy tu novou. Já teď nemůžu dostat z hlavy Banana Phone. :D

10) Pokud se chcete dostat rovnou do správce úloh bez nabídky z CTRL + ALT + DELETE, použijte klávesovou zkratku CTRL + SHIFT + ESC nebo klikněte na lištu pravým tlačítkem a zvolte "Správce úloh".

 

Dáme si jich jen 10, abych si nevyplýtvala všechen materiál na videa. Děkuji vám tedy za přečtení tohodle kratšího článku, nezapomeňte se se mnou podělit o nějaké vaše lifehacky a doufám, že jsem tím třeba někomu pomohla. Feedback je pro mě velmi důležitý, díky němu se dokážu zlepšovat, takže budu ráda za každou odezvu. A teď už přidávám kachničku. :) Krásný zbytek dne a zlepšovákům zdar přeje vaše MadKyo.

 

 
Tagy: Návod, DIY, Lifehacky