Blog youtuberky Madkyo

Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code
Spolupráce

Spolupráce s blogem / youtube

Jako YouTuber dostávám nespočet nabídek na různé spolupráce, od tvoření Lookbook, ukázek oblečení ve videu, proplacené kosmetické nákupy za vychvalování ve videích a další. Chcete se přidat?

Zatím se neobjevilo na kanále TheMadKyo snad jediné takové video, které by svým způsobem narušoval téma celého kanálu, proto tedy tyto nabídky odmítám, celkově jde o téměř 90% všech nabídek třetích stran. Proč, vysvětlím níže.

Jako youtuber působím na česko-slovenské scéně již 3. rokem a kanál čítá přes 40 000 odběratelů a přes 3 800 000 zhlédnutí. Naprosto chápu, že mnoho firem nabízí své produkty a služby pro mladé lidi a jejich cílová skupina se přesunula na internet, proto je logické inzerovat právě přes něj a ráda Vám s tím pomohu, pokud se ztotožní Váš produkt nebo služba s následujícím bodem.

 

Produkt či nabízená služba bude v souladu s obsahem mého kanálu

Jak jsem naznačila v úvodu, mnoho markeťáků, ale i majitelů firem mi píše, jak se jim moje tvorba líbí a nabízí mi spolupráci v podobě product placement v mém videu, který se přesně hodí k celému téma mého kanálu, a pokud mám zájem, ať se jim ozvu. V odpovědi jim poděkuji za zájem a vyjádřím díky za to, že se jim má tvorba líbí a ať mi pošlou více informací. Následná odpověď ze strany firmy je taková, že se produkt vůbec neshoduje s ideou mého kanálu a jsem si 100% jista tím, že bude pro mé diváky obtěžující, takže pokorně nabídku odmítnu nehledě na to, že mi nabízí tisíce, korun za krátké zmínění ve videu. Že přicházím o peníze? Ano, přicházím, někdy i o desítky tisíc na určité období. Moji diváci jsou pro mě priorita číslo 1 a nebudu jim nabízet něco, o čem vím, že je nezajímá.

 

Na co se tedy kanál zaměřuje?

Entertaining content. Točím tématická videa, od mluvících koček po situace, které naprosto nenávidíme, mí diváci se v takových tématech nachází, ztotožňují se a to je podstatou celého kanálu, dále hraju let's playe a do gamingu chci expandovat v daleko rozsáhlejší formě, točím videa z cestování, recenze, ukázky různých věcí, mluvím o aplikacích, které mě baví, zmiňuji se o výhodných nákupech, zkrátka pokud chcete přes mě něco inzerovat, mým hlavním filtrem pro spolupráce je to, zda-li to diváka nebude obtěžovat, zda-li to divákovi může usnadnit život nebo mu něčím pomoci a zda-li ho to vůbec bude bavit.

 

Na čem nejčastěji spolupracuji?

 

  • Soutěže a Giveaway – pokud jde o soutěž nebo giveaway, je to prostředek k tomu, jak se svým divákům mohu odvděčit za to, že jsou tak loajální, ráda je odměňuji a tato nesobecká forma spolupráce. Pokud pro mě máte návrh na soutěž na instagramu, facebooku, youtube nebo blogu, s nadšením si Vás vyslechnu

  • Recenze – pokud nabídnete divákům něco, co se shoduje s myšlenkami vyjádřenými výše

  • Ukázka/unboxing – opět se produkt musí shodovat s ideou kanálu a musí lidi zajímat

  • Různé formy sponzoringu

 

Blog

Ačkoli se blog jmenuje stejně, vede ho jedna osoba a část contentu je shodná s youtube kanálem, idea blogu je úplně jiná. Zde ventiluji všechny své myšlenky, které bych chtěla lidem říct i z toho důvodu, že se nehodí obsahově na můj kanál, takže blog označuji za naprosto nezávislé médium. Jsem tedy otevřena tématům, jako je lifestyle, fashion, produkty pro ženy, pokud to bude mít hlavu a patu a nápad se mi bude líbit.

Ukázky spolupráce:

Recenze, unboxing, ukázka:
Trička ve videuSoutěž:

 

Ráda bych se vyvarovala situaci, kdy uškodím svému jménu, Vám nepřivedu žádné zákazníky, pro Vás to budou vyhozené peníze a pro mě to bude zbytečná investice času. Setkávám se i s lidmi, kteří vnímají spolupráci s youtubery téměř jako něco zakázaného a nabízí mi, abych jejich produkty nabízela poněkud tajně, abych je spíše podstrkovala lidem bez jejich vědomí. Spolupráci jsem otevřená, nikde nic netajím, moji diváci nejsou hloupí, takže dělat z nich hlupáky nemá smysl.

Pokud si myslíte, že Vás můj youtube kanál, mé další sociální sítě nebo blog zaujal a máte pocit, že mým divákům máte co nabídnout férovou cestou, kontaktujte mě na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkuji za trpělivost při čtení tohoto příspěvku, v případě konkrétního dotazu se na mě neváhejte obrátit.

Tagy: Video, Blog, Propagace